Renáta Slábová
@renaslabova

Učím komunikaci s postiženými v rodinách, kteří obvykle nemají dostatek finančních prostředků

renaslabovas mål är att motta 11 250,00 CZK per vecka.
Donera  

Uttalande tjeckiska

Učím komunikaci s postiženými v rodinách a samoživitele. Tato práce je dlouhodobá pro změnu komunikace, naučení komunikace s postiženým a následně naučení komunikace samotného postiženého (v rozsahu jeho vlastních možností), je nutný minimálně rok práce se setkáváním jednou za 3 týdny na hodinu času. Tedy finanční náročnost (viz kalkulace níže) činní za rok 13 035 Kč pro jednu osobu. Což je celkem 586 607 Kč/ rok pro 45 klientů.

Práce se rozrostla a nyní je objednávek obsahově na pracovní úvazek - Protože toto je velice namáhavá práce a já se starám u toho ještě o svého postiženého syna (nebereme žádné příspěvky od státu), mohu ji vykonávat maximálně 3 hodiny denně. Bohužel tyto rodiny a samoživitelé/ lky, nemají dostatek finančních prostředků.

Kalkulace: 1) Vypočítala jsem celkovou výši nutných finančních prostředků, kterou každý měsíc musím mít pro své vlastní uživení s mým postiženým synem. 2) K výsledku jsem přičetla daň, zdravotní a sociální a vydělila počtem hodin. 3) Tuto cifru jsem vydělila počtem pracovních hodin pro práci s klientem (Tj. setkání na jednu hodinu jedenkrát za tři týdny).

Bohužel výsledkem je, pro tuto skupinu lidí, příliš vysoká cena za hodinu 750 Kč.

Länkade konton

renaslabova äger följande konton på andra platformar:

Historik

renaslabova gick med för 8 månader sedan.

Inkomst per vecka (i tjeckisk koruna)

Antal Bidragsgivare Per Vecka